More than sensors+automation
Zoeken

Site JUMO België

Directie

Directie Bruno Radermacher +32 87 595301 bruno.radermacher@jumo.net
Secretariaat Iris Thomassen +32 87 595302 iris.thomassen@jumo.net

Boekhouding / Algemeen

Boekhouding Michèle d'Hooge +32 87 595315 michele.dhooge@jumo.net
Réceptie Nicole Kirch +32 87 595300 nicole.kirch@jumo.net
Secretariaat Caroline Schmetz +32 87 595330 caroline.schmetz@jumo.net

Productverantwoordelijke

Productverantwoordelijke temperatuurvoelers

Marc Thielmanns +32 87 595319 marc.thielmanns@jumo.net
Productverantwoordelijke
regeltechniek
Robert Janclaes +32 87 595310 robert.janclaes@jumo.net
Productverantwoordelijke
analysetechniek
Costa Debal +32 87 595316 costa.debal@jumo.net

Verkoop

Verantwoordelijke verkoopsdienst Marc Thielmanns +32 87 595319 marc.thielmanns@jumo.net
    
Team 01 - Brabant   
Binnendienst Didier Hendricks +32 87 595306 didier.hendricks@jumo.net
Buitendienst Michel Lasanow +32 471 703018 michel.lasanow@jumo.net
Secretariaat Carine Jennekens +32 87 595306 carine.jennekens@jumo.net
       
Team 02 - Oost- en Westvlaanderen  
Binnendienst Costa Debal +32 87 595307 costa.debal@jumo.net
Buitendienst Jimmy Bloem +32 87 595307 jimmy.bloem@jumo.net
Secretariaat Jacqueline Vanwissen +32 87 595307 jacqueline.vanwissen@jumo.net
    
Team 03 - Luik, Henegouwen, Luxemburg, Groothertogdom Luxembourg  
Binnendienst André Scheen +32 87 595305 andre.scheen@jumo.net
Buitendienst Stefan Klöcker +32 87 595305 stefan.kloecker@jumo.net
Secretariaat Marie-France Lammeretz +32 87 595305 marie-france.lammeretz@jumo.net
       
Team 04 - Antwerpen en Limburg
Binnendienst Patrick Vervoort +32 87 595307 patrick.vervoort@jumo.net
Buitendienst Yoeri Driesen +32 87 595307 yoeri.driesen@jumo.net
Secretariaat Jacqueline Vanwissen +32 87 595307 jacqueline.vanwissen@jumo.net
       
Team 09 - Export
Binnendienst Patrick Schmetz +32 87 595317 patrick.schmetz@jumo.net
Binnendienst Thomas Krings +32 87 595331 thomas.krings@jumo.net
Secretariaat Caroline Schmetz +32 87 595330 caroline.schmetz@jumo.net

Aankoopdienst

Verantwoordelijke aankoop Patrick Schmetz +32 87 595317 patrick.schmetz@jumo.net
Secretariaat Nicole Kirch +32 87 595300 nicole.kirch@jumo.net
Secretariaat Caroline Schmetz +32 87 595330 caroline.schmetz@jumo.net

Productie electronica

Verantwoordelijke productie Robert Janclaes +32 87 595310 robert.janclaes@jumo.net
Programmering Jean-Marc Schillings +32 87 595300 tec.be@jumo.net
Programmering Alex Ponthier +32 87 595300 tec.be@jumo.net
Service Edgar Hansen +32 87 595300 tec.be@jumo.net

Productie voelers

Verantwoordelijke productie Philippe Leyens +32 87 595309 philippe.leyens@jumo.net

Verzending

Verzending Daniel Verelst +32 87 595308 warehouse.be@jumo.net

Certificaten en kwaliteitszorg

Calibraties bij de klant Robert Janclaes +32 87 595310 robert.janclaes@jumo.net
Calibraties intern Marc Thielmanns +32 87 595319 marc.thielmanns@jumo.net
Certificaten Phillippe Leyens +32 87 595309 philippe.leyens@jumo.net